POKÓJ LESZCZYNOWY NR 4

Śniadania:

Codziennie rano zapraszamy naszych Gości do rozpoczęcia dnia od pysznego śniadania, które jest dostępne za dodatkową opłatą, 50 PLN. Zapewniamy bogaty wybór dań serwowanych od 8:00 do 10:00.

Nasze śniadania wyróżniają się domowymi wypiekami oraz wysokiej jakości lokalnymi produktami. Pochłaniacie nie tylko smaki, ale także aromat świeżości – nasze pieczywo powstaje bowiem każdego ranka w obiekcie, co gwarantuje jego niezrównaną jakość i świeżość. 🙂

Rozpocznij dzień od wyjątkowego posiłku, który nie tylko zaspokoi Twoje kubki smakowe, ale także doda energii i sprawi, że każdy poranek będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Dodatkowe informacje:
Dbając o najwyższy komfort i jakość wypoczynku naszych Gości, zdecydowaliśmy o nieoferowaniu możliwości dostawek w pokojach, aby zapewnić optymalną przestrzeń i spokój podczas pobytu.
Ponadto, z szacunku dla wszystkich naszych Gości i ze względów bezpieczeństwa, nasz obiekt nie jest w stanie zakwaterować zwierząt.
Pragniemy również poinformować, że ceny naszych usług mogą być różne w zależności od sezonu, co pozwala nam dostosować ofertę do różnorodnych potrzeb.

* Nasze ceny dostosowujemy do sezonu oraz długości Twojego pobytu, gwarantując, że zawsze otrzymasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o rezerwację

Rezerwacja

Zachęcamy do dokonania rezerwacji poprzez bezpośredni kontakt z nami, co umożliwi spersonalizowanie Państwa pobytu według indywidualnych preferencji:

Telefonicznie: prosimy o kontakt pod numerami 690 832 501 lub 690 832 500, gdzie z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w procesie rezerwacji.

E-mailowo: dla wygody mogą Państwo również przesłać zapytanie na adres info@dolinasarenek.pl, na które postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Alternatywnie, zachęcamy do skorzystania z dostępnego obok formularza kontaktowego, który jest szybkim i wygodnym sposobem na przesłanie nam wszystkich niezbędnych informacji dotyczących rezerwacji.